Propagowanie oferty w formie szyldu czy ulotek to podstawa działania firm w konkretnych sektorach biznesu. Warto inwestować w rollup.Druk przez internet- prosto, szybko i zazwyczaj taniej...Drukarnie Internetowe rosną jak grzyby po deszczu-...Propagowanie oferty w formie szyldu czy ulotek to podstawa działania firm w konkretnych sektorach biznesu. Warto inwestować w .

Druk przez internet- prosto, szybko i zazwyczaj taniej...

rollup rollupDrukarnie Internetowe rosną jak grzyby po deszczu- nic dziwnego, bowiem wizja wysłania plików przez stronę, która sama poinformuje nas, czy wszystko jest w porządku w kwestiach technicznych (formaty, kolory, rozmiar itp.).

Nie wszystkie jednak drukarnie mają możliwość zamawiania bezpośrednio za pomocą ich strony, a to błąd i an tle konkurenci wypadaj krótko mówiąc- kiepsko.

Jednak cena jaką trzeba zapłacić za możliwość zamówień online może odstraszać co mniejsze drukarnie i zakłady poligraficzne od takiej inwestycji.

CMYK- podstawowe kolory w druku

Skrót CMYK powstał jako złożenie pierwszych liter angielskich nazw kolorów. Końcowa litera K może oznaczać albo literę ostatnią słowa black (czarny; ostatnią, ponieważ litera B jest skrótem jednego z podstawowych kolorów w analogicznym skrócie RGB) bądź skrót key colour (kolor kluczowy). ... Farby w ww.

kolorach nie są określone jednoznacznie, toteż odcienie ich kolorów różnią się u różnych producentów, szczególnie w różnych regionach świata.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/CMYK

Standardy w druku i nie tylko

Standardy w każdej gałęzi przemysłu i biznesu są ważne. Wyobraźmy sobie, że kupujemy monitor i jego wejście nie pasuje do naszej karty graficznej, mimo że ma ten sam typ. Dlatego właśnie obowiązują pewne standardy. W poligrafii i grafice również takie standardy występują- odpowiednie definicje kolorów CMYK- kluczowe dla odpowiedniego odwzorowania barw.
Określone z góry dopuszczalne formaty druku ulotek i wizytówek, tak aby były wygodne i w miarę ujednolicone.
Bez standardów nawet ulotki mogłyby być kompletnie nieczytelne i wręcz odpychające..
Dodane: 25-08-2015 14:11

Tagi: Uncategorized sklep papierniczy rollup reklamy

Widok do druku:

rollup