medycyna naturalna warszawa

Jeśli szukasz kliniki biorezonansu dla siebie, nie musisz już dalej -

Co można leczyć biorezonansem

medycyna naturalna warszawa Co jakiś czas znowu słyszymy o biorezonansie, czasem nawet wiemy na czym polega, jednak rzadziej już w jakiś schorzeniach się go stosuje.
Nawet jeśli nas to ciekawiło, zakres leczonych dolegliwości różni się w zależności od źródła.

Tutaj podamy podstawowe problemy zdrowotne z którymi ten typ terapii sobie radzi. Długo by można pisać o szczegółach działania zabiegu biorezonansu na ludzkie ciało i schorzenia mu dolegające, jednak skupimy się na wymieniu tylko tych drugich.

Otóż biorezonans z łatwością radzi sobie z alergiami (odczulanie) czy pasożytami (np.
bolerioza).
Nie straszne mu również problemy bardziej związane ze stanem umysłu człowieka, takie jak depresja, bezzsenność czy nerwica.
Wspomoże też pacjenta w walce z nałogiem czy przy procesie odchudzania.
Zajmuje się również chorobami starczymi takimi jak podagra czy artretyzm, a z innej beczki również nadpobudliwością.
Że nie wspomnę już o przewlekłych bólach czy anemii. Jak widzimy, wachlarz szkodliwych schorzeń z którymi można poradzić sobie za pomocą biorezonansu jest dość duży.

Następnym razem gdy tradycyjna medycyna nie zda egzaminu, upewnij się czy aby Twojego problemu nie da się rozwiązać za pomocą paru wizyt w gabinecie zajmującym się biorezonansem - może Ci to zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy na szukaniu innych rozwiązań.

Nowinki techniczne a terapia biorezonansowa

Postęp nie czeka na nikogo i tak samo jest z dziedziną niekonwencjonalnej medycyny - Biorezonansem.

Warto więc zwrócić uwagę na to czy nowe rozwiązania technologiczne są stosowane w Twoim gabinecie.

Jeśli nie, może jednak nie jest taki dobry jak by się mogło zdawać? Przeszukując internet aby znaleźć klinikę biorezonansu możemy się natknąć na całkiem sporo gabinetów, oferujących cały wachlarzu usług. Jednak gdy zależy nam na jakości, warto zwrócić jednak uwagę na sprzęt którym się posługują. Każda klinika zachwala swoich specjalistów i obszernie pisze o doświadczeniu jakie posiadają, jednak to jakich narzędzi używają dużo lepiej odwzorowywuje faktyczny profesjonalizm terapeutów. Najnowszy sprzęt nie jest tani, więc też nie jest używany w pierwszym lepszym zakładzie, który dopiero co zaczął swą działalność i dopiero wypracowuje sobie pulę klientów. Gdy następnym razem będziecie więc szukać alternatyw dla konwencjonalej medycyny, zwróćcie uwagę nie tylko na ceny czy opis oferty, lecz również na narzędzia jakimi posługuje się dany gabinet. Stanowi to adekwatną wizytówkę umiejętności pracujących tam specjalistów.

Zasady działania terapii

Jak to często bywa, ktoś już podstawy technologii opisał na Wikipedii, oto one:
Opisy działania urządzenia są niejasne.
Zazwyczaj elektrody połączone z aparaturą są montowane na skórze pacjenta (lub ? jak w przypadku aparatu BICOM ? trzymane przez pacjenta).
Według producenta urządzenia, poprzez elektrody emitowane jest zmienne pole elektromagnetyczne, mające leczyć pacjenta; komórki w organizmie są obiektami posiadającymi swoją naturalną częstotliwość rezonansową (bio-rezonansową), która zmienia się w zależności od aktualnego stanu pacjenta i może posłużyć do diagnozy.
Diagnoza opierająca się na biorezonansie uznawana jest przez współczesną medycynę za bezpodstawną. Praktykujący tę metodę twierdzą, że za jej pomocą możliwe jest leczenie.

Odbywa się to poprzez stymulowanie zmian w biorezonansie komórek, powodując odwrócenie zmian wywołanych przez chorobę.

Urządzenie musi być w stanie izolować i wskazywać patogenne odpowiedzi pochodzące z sygnałów, otrzymywanych za pomocą elektrod.

Przesyłanie zmodyfikowanych sygnałów przy pomocy tych samych elektrod ma mieć funkcję leczniczą.

Osoby leczące tą techniką utrzymują, że są w stanie diagnozować i leczyć przy pomocy biorezonansu wiele chorób bez użycia leków.
Podany sposób działania techniki (sygnały patogeniczne jako przeciwieństwo sygnałów zdrowych, często rozróżniane jako harmoniczne i nieharmoniczne) jest podobny do ideologii tradycyjnej medycyny chińskiej, w szczególności akupunktury.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Biorezonans.