protezy jastrzębie

Kiedy boli ząb lub się ukruszy nie mamy czasu na znalezienie stomatologa poza miastem. W takiej sytuacji najlepiej szukać pomocy w lokalnym gabinecie, np. .

Co to ortodoncja

protezy jastrzębie
Ortodoncja ? dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych.
Terapia, prowadzona przez ortodontę (lekarz specjalista w tej dziedzinie), wpływa nie tylko na właściwe stosunki międzyzębowe, lecz także na proporcje dolnego i środkowego odcinka twarzy, stąd coraz częściej ortodoncja nazywana jest ortopedią szczękową, względnie zachowawczą ortopedią szczękową.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ortodoncja

Protetyka dla każdego

Stomatologia to bardzo szeroko rozumiane pojęcie w którym znajduje się wiele różnych poddziałów.
Protetyka to tylko jednak z nich, a rodzaje i typy dostępnych dzisiaj protez jest na tyle duża, że czasami ciężko się zdecydować która opcja będzie dla nas bardziej odpowiednia. Obecnie najbardziej zaawansowaną metodą protetyki jest osadzanie koron cyrkonowych na wcześniej założonych implantach, takie rozwiązanie jest bardzo trwałem.

Niestety jest to również najdroższa dostępna metoda leczenia protetycznego.

Mimo wszystko polecana jest nie tylko przez dentystów, ale i samych pacjentów.

Potrzeba wizyty u stomatologa

Nie tylko dzieci nie lubią chodzić do dentysty, również my, dorośli często mamy problem, aby zmotywować się i pójść na fotel.
Wiadomo, że to dla naszego własnego dobra, ale jednak mało kto lubi wizyty u dentysty czy stomatologa.

należy jednak pamiętać, że im dłużej zwlekamy tym dłużej będziemy siedzieć na fotelu. Jeżeli to również cię nie przekonuje to pomyśl, że wydasz więcej pieniędzy na leczenie.

Najdroższe ze wszystkich usług dentystycznych jest protetyka i implanty zębowe. Jest to wydatek nieporównywalnie większy od zwykłego leczenia i usuwania ubytków zębowych..

Widok do druku:

protezy jastrzębie

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: