protezy zębowe jastrzębie

Kiedy boli ząb lub zrobi się spory ubytek nie mamy czasu na szukanie dentysty poza miastem.
Najlepiej wtedy szukać pomocy w lokalnym gabinecie, np. .

Protezy i implanty

Ubytki w stałych zębach to już nie taki duży kłopot jak 20 lat temu, teraz medycyna dysponuje najnowszymi osiągnięciami technologii.

Protetycy są w stanie uzupełnić każdy rodzaj ubytku, a nawet braku zębów.

Możliwe jest nawet odwzorowanie starego zęba w technologii CAD/CAM! Protezy ruchome, stałe, korony oraz implanty... Wszystko zależy od naszych wymagań odnośnie 'nowego' uzębienia i tego na jakiej trwałości nam zależy. Później wystarczy jedynie znieść trochę koniecznych zabiegów i można cieszyć się nowym i białym uśmiechem.

Stomatolog wzywa

protezy zębowe jastrzębieNie tylko dzieci nie lubią chodzić do dentysty, również my, dorośli często mamy problem, aby zmotywować się i pójść na fotel.
Wiadomo, że to dla naszego własnego dobra, ale jednak mało kto lubi wizyty u dentysty czy stomatologa.
należy jednak pamiętać, że im dłużej zwlekamy tym dłużej będziemy siedzieć na fotelu. Jeżeli to również cię nie przekonuje to pomyśl, że wydasz więcej pieniędzy na leczenie.
Najdroższe ze wszystkich usług dentystycznych jest protetyka i implanty zębowe. Jest to wydatek nieporównywalnie większy od zwykłego leczenia i usuwania ubytków zębowych.

Protezy

Stomatologia to bardzo szeroko rozumiane pojęcie w którym znajduje się wiele różnych poddziałów.

Protetyka to tylko jednak z nich, a rodzaje i typy dostępnych dzisiaj protez jest na tyle duża, że czasami ciężko się zdecydować która opcja będzie dla nas bardziej odpowiednia. Obecnie najbardziej zaawansowaną metodą protetyki jest osadzanie koron cyrkonowych na wcześniej założonych implantach, takie rozwiązanie jest bardzo trwałem.

Niestety jest to również najdroższa dostępna metoda leczenia protetycznego.

Mimo wszystko polecana jest nie tylko przez dentystów, ale i samych pacjentów..

Poprzednie wpisy:

Następne wpisy: