Reprezentacja Twojej firmy powinna być na jak najwyższym poziomie.
Potrzebujesz hostessy na event lub targi? Sprawdź hostessy katowiceNie oszczędzaj na reprezentacjiHostessy są zatrudniane zarówno...Reprezentacja Twojej firmy powinna być na jak najwyższym poziomie. Potrzebujesz hostessy na event lub targi? Sprawdź

Nie oszczędzaj na reprezentacji

hostessy katowiceHostessy są zatrudniane zarówno na targi, wystawy, jak i na eventy.
Dobra hostessa powinna być ambasadorką produktu, powinna zachęcać klientów do zapoznania się z ofertą i odpowiedzieć na ich wątpliwości.
Komunikatywność jest bardzo dużym atutem, który przydaje się hostessie zawsze, niezależnie od tego czy ma brać udział w imprezie firmowej, czy tez prezentować firmę na targach.

Pamiętajmy, że za wysiłek i pracę dziewczyn należy się odpowiednie wynagrodzenie - nie warto oszczędzać na reprezentacji firmy!

Hostessa - dobra praca?

Hostessa to świetny sposób na początek kariery dla młodych i atrakcyjnych dziewczyn. Jednak sama uroda nie wystarczy - warto reprezentować ponad przeciętny poziom kultury, trzeba mieć też dobrą kondycję fizyczną. Z pozoru praca wygląda na łatwą i przyjemną, jednak bywa sporym obciążeniem - często taka dziewczyna musi, mimo zmęczenia wielogodzinnym staniem w butach na wysokim obcasie, zachować uśmiech i uprzejmość.
Wiele prestiżowych eventów przyciąga zagranicznych gości, tutaj znajomość języków obcych jest niezbędna, tak więc wymagania bywają naprawdę duże..
Z pewnością taką pracą warto pochwalić się w CV - świadczy to o dużym zaangażowaniu, wysokiej kulturze osobistej oraz zdolności do poświęceń.

Reprezentacja na targach

hostessy katowice Reprezentacja jest w biznesie bardzo ważna, zwłaszcza takim który kieruje swoją ofertę do prestiżowych klientów. Dobra prezentacja stoiska na branżowych targach przyciąga zainteresowanych i dużo mówi potencjalnym klientom o firmie. Obsługa jest bardzo ważna - piękne i uprzejme dziewczyny z pewnością są bardzo reprezentatywne, dlatego warto zatrudnić hostessy. Można oczywiście samodzielnie poszukać kandydatek, ale warto skorzystać z usług agencji hostess - dziewczyny tam zatrudnione przeszły już przez sito rekrutacji, więc z pewnością dobrze wykonają swoją pracę.

Kim jest hostessa?

Hostessa ? przewodniczka oprowadzająca gości na targach, wystawach lub kobieta zajmująca się promocją produktów.
Cechy hostessy to m.in.: atrakcyjny wygląd, umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, znajomość języków obcych oraz umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach.

?Hostessa? wywodzi się od angielskiego słowa ?hostess? czyli gospodyni.

W rzeczywistości hostessy asystują gospodyni lub gospodarzowi eventu.

Hostessy podczas bankietów, konferencji i targów przejmują część obowiązków organizatorów, witając gości, wskazując im drogę i dbając o ich dobre samopoczucie. Hostessy są także ambasadorkami marek, pomagają firmom w tworzeniu korzystnego wizerunku oraz wspierają sprzedaż. Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hostessa.
Dodane: 06-05-2015 08:20

Tagi: Uncategorized eventy kraków hostessy kielce rzeszów

Widok do druku:

hostessy katowice